Kosmetický salón Andrea Vilčeková Kladno
v současné době nepřijímáme nové zákaznice
 o nás  kontakt  kosmetika  make-up­  manikúra  pedikúra  cení­k  kurzy a prodej kosmetiky

Suchá přístrojová pedikúra

Po naší suché pedikúře budou vaše nohy vždy krásné a odpočaté

Základní suchá pedikúra

Suchá přístrojová pedikúra je ošetření nohou bez použití skalpelu a namáčení ve vodní lázni. Toto ošetření je hygienické, bezkrevné a bezbolestné. Efektivně se tak dají odstraňovat i otlaky, mozoly i kuří oka a komfortně ošetřovat zarůstající nehty a další potíže. Je též velmi vhodné pro diabetiky, psoriatiky a osoby trpících nedokrevností cév dolních končetin.

Wellness balíček - pedikúra

Odměňte své nohy a dopřejte jim luxusní péči! Wellness pedikúra vás dokonale uvolní a zrelaxuje. Procedura obsahuje pedikúru vč. jemného peelingu. Na závěr provedeme hřejivý zábal nebo masáž nohou.

Relaxační masáž nohou s reflexními prvky

Relaxační masáž nohou s reflexními prvky
    Jedinečná péče pro Vaše nožky
  • Zlepšuje činnost matebolismu a vnitřních orgánů
  • Odstraňuje některé blokády páteře
  • Podporuje rekonvalescenci
  • Zlepšuje zažívání
  • Eliminuje únavu a nespavost

Intenzivní výživný zábal

Pohodlné polohovatelné křeslo a komfortní vybavení pro suchou pedikúru Dopřejte si teplý nebo chladivý zábal s vyživující a zpevňující maskou. Řasy obsažené v gelu zjemňují, vyhlazují pokožku a podporují krevní oběh. Mentol a kafr chladí horkou a nateklou pokožku.

Permanentní lakování PNP a oprava ulomeného nehtu

Barevný gel nebo UV lak Gelpolish si můžete dopřát i na nehtech nohou v podobě francouzské manikúry nebo trendy zdobení. Případně poškozený nebo ulomený nehet dokážeme opravit a nastavit.


Rovnátka na nehty - korekční špony na zarostlé nehty

Rovnátka na nehty - korekční špony na zarostlé nehty

Cílem používání rovnátek na zarostlé nehty je eliminace veškerých bolestivých tlaků v nehtových valech a postupné narovnání zatočených nehtů.
Výsledkem používání rovnátek na nehty je souměrný a rovný nehet, který je v harmonii s tvarem prstu a bez recidivy zarůstání do nehtového valu.
Rovnátko - korekční špona se po nalepení vyrovnává do původního tvaru a vytváří tak na zarostlé okraje nehtu soustavný tah. Tento tah způsobí snížení tlaku nehtu do nehtového valu a odstranění průvodní bolesti.

Ceník pedikúry