Kosmetický salón Andrea Vilčeková Kladno
v současné době nepřijímáme nové zákaznice
 o nás  kontakt  kosmetika  make-up­  manikúra  pedikúra  cení­k  kurzy a prodej kosmetiky

ERICSON LABORATOIRE

Ericson Laboratoire Paris - exkluzivní francouzská kosmetika doporučená pařížskou elitou Ericson Laboratoire poskytuje komplexní, inovativní a profesionální řešení všech kosmetických problémů a umožňuje vytvářet individuální programy pro každého klienta.
Všechny kosmetické řady nabízí produkty i na domácí péči, které podporují efekt profesionálních ošetření. Dnešním trendem je vypadat a cítit sa skvěle, a to Vám umožní ERICSON LABORATOIRE!
Exkluzivní ošetření Ericson využívá i mnoho hereček, moderátorek, zpěvaček a celebrit.SVĚTOVÝ LÍDR

Dnes je mezinárodní koncept péče o pleť Ericson Laboratoire distribuován v 70 zemích světa. Exkluzivní kosmetika Ericson Laboratoire s více než 50 letou historií se na francouzském trhu prodává ve více než 600 luxusních beauty centrech vybíraných podle jejich odbornosti. Prodej zajišťuje i největší síť francouzských hotelů. Ericson je vedoucí značkou v 6 lázeňských Thalassoterapy Centrech.

Produkty Ericson Laboratoire jsou vyráběny v 8 specializovaných francouzských laboratořích. Všechny výrobky Ericson Laboratoire procházejí přísnou kontrolou mezinárodní posudkové laboratoře, mají certifikáty bezpečnosti, nedráždivého působení a jejich účinnost je pravidelně hodnocena.HISTORIE

Ericson Laboratoire Paris - luxusní kosmetická péče Veškerý vývoj produktů Ericson Laboratoire jde ve stopách zakladatele této značky profesora Ericsona, který se v 50. letech přestěhoval do Francie. Tento švédský chirurg, biolog a výzkumník byl žákem profesora Alexise Carrela, držitele Nobelovy ceny za lékařství z roku 1912.

Profesor Ericson zasvětil svůj život medicíně a výzkumu, specializoval se mimo jiné na léčbu popálenin. Nové obzory se mu otevřely po seznámení s jeho nastávající manželkou, uznávanou kosmetičkou. Ohromena schopnostmi svého manžela, ho požádala, aby léčil některé z kožních problémů jejích klientů. Výsledky byly daleko za jejím očekáváním.

V roce 1962 pár otevřel první kosmetické centrum, které se velmi brzy začalo těšit obrovskému úspěchu a stalo se cílem návštěv pařížské smetánky (slavných umělců, politiků a manželek významných obchodníků). Manželé tak dali základ kosmetickým ošetřením a produktům, které jsou vysoce účinné a zároveň velmi příjemné.

V souladu s klinickým přístupem ke kosmetice, veškeré používané aktivní složky vykazují značný stupeň technické vyspělosti: mražené buněčné extrakty, inteligentní hydrolipidy, Bio- Tech enzymy, nanočástice, lipozomy třetí generace, vysoce polymerizovaná DNA, thymulin, doplňující zdroje energie, GP4G, fytohormony pro obnovení rovnováhy hydratace a tvorby kožního mazu, složky proti vráskám, bílkoviny blokující lipidy apod. Ověřují se stejně jako farmaka. Obsahují zcela nové transportní systémy, které umožňují účinným látkám pronikat hlouběji do kůže a jsou schopné regulovat aktivitu buněk.
Péče o tělo

CELLULIT VIB

Masáž proti celulitidě Masáž proti celulitidě - intenzivní lokální péče na hubnutí

Cellulit’vib je nové šokové ošetření vyznačující se „ultrazvukovým“ účinkem, které pochází z našich laboratoří. Při tomto řešení jsme se inspirovali přímo lýzou adipocytů, která se provádí v estetické medicíně s cílem odstranění nadměrného tuku a celulitidy. Tohoto účinku se zde dosahuje na základě působení „spouštěcího“ fytokomplexu, který dokáže rozbíjet vazby zodpovědné za tvorbu bouliček tukových buněk a jejich inkrustaci pod kůží.

Tento zeštíhlující účinek se zachovává a zesiluje působením drenážního lipolytického komplexu, jenž uvolňovaný tuk spaluje a odstraňuje jej.

Více informací

Ceník kosmetických služeb
Péče o pleť

Aktivace kožní mikroflóry – BIOLOGIC DEFENSE

Aktivace kožní mikroflóry Posílení přirozené ekologické a biologické rovnováhy pleti a aktivace kožní mikroflóry a mikrobioty
NOVINKA

Startovací péče pro ženy všech věkových kategorií a všech typů pletí včetně pleti citlivé, reaktivní a s kožními dermatózami. Přispívá k řešení kožních problémů - dermatitidy, růžovky, lupenky, ekzému, akné, suchosti, přecitlivělosti. Hydratuje, revitalizuje, projasňuje pleť, působí anti-agingově.

Inovativní péče za pomoci biotechnologických složek, fytohormonů, prebiotik, postbiotik a množství přírodních extraktů má dvojí působení - obnovuje přirozenou mikrobiotu /mikroflóru/ pokožky, čímž zajišťuje její lepší obranu proti agresivním vlivům vnějšího prostředí, a napravuje nedostatky spojené s hormonální nerovnováhou.

Komplexní péče pro rovnovážný biologický stav pleti. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti, vč. citlivé a zralé. Působením nejnovějších poznatků a technologických postupů podporuje hydrataci, pružnost, eliminuje nedostatky, vyrovnává hladinu hormonů (estrogenů), a zvyšuje obranyschopnost pleti. Pleť se stává zářivější, sjednocenou, je pružnější a lépe hydratovaná.

Mezi hlavní účinné látky patří Relipidium, Actibiom a Genistein.Více informací

Ceník kosmetických služebOdstranění pigmentových skvrn – PERFECTION

Odstranění pigmentových skvrn Ošetření pro regulaci pigmentace s trojím účinkem

Působení s trojím účinkem pro pleť: zesvětlením pokožky, odstranění pigmentových skvrn, vysoká ochrana proti UV záření. Genetické přeprogramování pleti, který následně reguluje pigment prostřednictvím inhibičního účinku na tyrosinázu a přímého působení na jádra melanocytů a vytváří na pleti ochranný účinek.

Pigmentace je výsledkem syntézy a distribuce melaninových pigmentů v kůži, vlasových váčcích či v očích. Melaniny se vytvářejí v melanocytech. Počet melanocytů, jejich kapacita exportovat melaniny do povrchových keratinocytů a velikost melanosomů, které obsahují zrnka melaninu, to vše vytváří podmínky pro zbarvení kůže.Více informací

Ceník kosmetických služebKosmetogenetické řešení pro senzitivní a reaktivní pleť - SENSITIVE PRO

Kosmetogenetické řešení pro senzitivní a reaktivní pleť Inovativní kosmetické řešení pro reaktivní, senzitivní a zánětlivou pokožku.

Tato kosmetická řada uplatňuje kombinaci neurokosmetiky a genetické kosmetiky. Díky novému vědeckému pokroku - tzv. genové analýze přicházíme s účinným řešením této problematiky. Naše laboratoře vyvinuli látku s přímým účinkem na geny, jenž jsou zodpovědné za zánět v pokožce a za buněčný stres, což nám umožňuje předcházet zánětlivým procesům. Brání odumírání kožních buněk a rozpadu kolagenních a elastických vláken, které nám zajišťují pevnost pokožky.

Z neurokosmetiky využíváme vysoce účinné látky, které mají účinek „úlevy od bolesti“ prostřednictvím uvolnění endorfinů s jejich známým zklidňujícím účinkem. Dochází tak ke zvyšování prahu tolerance pleti a k obnovení jejího původního kvalitního stavu.

Hlavní účinnou látkou je SEPICALM S - nová biotechnologická aktivní složka – inovativní kombinace amfipatické molekuly. Ovlivňuje hlavní geny odpovědné za zánětlivé reakce vyvolané u stresovaných epidermálních buněk. Poskytuje skutečný pocit pohody a komfortu pleti tím, že stimuluje syntézu beta-endorfinů. Pozitivně moduluje klíčové transkripční faktory zapojené do zánětlivých procesů, což omezuje syntézu různých subjektů odpovědných za šíření zánětu.

Více informací

Ceník kosmetických služebProtivrásková péče – SKINJEXION

Protivrásková péče jako alternativa injekčních zákroků Protivrásková péče jako alternativa injekčních zákroků

Skinjexion - protivrásková kosmetická terapie je ošetření s dlouhotrvajícím účinkem eliminující vrásky. Nechceteli podstupovat injekční zákroky v podobě aplikace botoxu a kyseliny hyaluronové, můžete zvolit péči Skinjexion, která je zcela bezpečná a bez možných vedlejších rizik. Ošetření doporučujeme pro ženy a muže od 25 let.

Mezi hlavní aktivní látky patří Imudilin, Snap-8 a Kyselina Hyaluronová.

IMUDILIN
Přírodní peptid - derivát kyseliny Glutamové. Účinkuje podobně jako anti-agingová vakcína. Posiluje imunitu buněk a zpomaluje tvorbu vrásek.

SNAP-8
Biotechnologicky vyvinutá složka kombinuje 8 aminokyselin pro svalovou relaxaci a vyhlazování hlubokých vrásek. Je bezpečnou alternativou botulotoxinových injekcí bez možných vedlejších účinků.

KYSELINA HYALURONOVÁ
Kyselina o vysoké molekulové hmotnosti vyplňuje vrásky a efektivně hydratuje pokožku.

Více informací

Ceník kosmetických služebVýživa pleti - VITAMIN ENERGY

Koktejl stabilizovaných multivitamínů a rostlinného taurínu uspokojí všechny základní potřeby pleti: vyhlazení vrásek, zpevnění, rozjasnění, detoxikaci a urychlení metabolizmu kožních buněk Jedinečná dynamizující péče, která umožňuje maximální dobití pleti

Koktejl stabilizovaných multivitamínů a rostlinného taurínu uspokojí všechny základní potřeby pleti: vyhlazení vrásek, zpevnění, rozjasnění, detoxikaci a urychlení metabolizmu kožních buněk.

High - Tech komplex bohatý na rostlinný taurin
Silná energizující složka získaná z kalcifikované červené mořské řasy Jania Rubens ve spojení s hydratačně - ochranným extraktem - karagénanem.
Komplexně působí na ochranu mladistvosti pleti, eliminaci předčasného stárnutí, hydrataci a ochranu pleti před oxidací a znečištěním.

VITAMIN BOOSTER
Koktejl stabilizovaných multivitamínů, poskytujíci přísun základních vitamínů, které pokrývají všechny potřeby pleti.
Komplex vitamín: A, C, E, H, E, B3, B5, B6, B9

Více informací

Ceník kosmetických služebOmlazení pleti – GENXSKIN

Kosmetogenetická inovace - reaktivace 14-ti genů zapojených do procesu proti stárnutí Kosmetogenetická inovace - reaktivace 14-ti genů zapojených do procesu proti stárnutí

Nejpřirozenější způsob omlazení pokožky efektivním cílením na samotné geny. Řada využívá veškerý svůj energetický potenciál, kterým disponuje díky obsahu účinné a inovativní látky. Se zvyšujícím se věkem klesá aktivita genů, které jsou zodpovědné za tvorbu látek důležitých pro pevnost, elasticitu a kvalitu pleti.

Ericson Laboratoire přichází v řadě GenXskin s přírodní aktivní látkou Matrigenics 14G. Ta stimuluje samotné geny, čímž zlepšuje celkovou kvalitu pleti, působí antiageingově, vyhlazuje vrásky, přirozeně sjednocuje barvu pleti a neutralizuje volné radikály. Jedinečný koncept zahrnuje mimo jiné i masku z 3D biocelulózy, používanou v medicíně na hojení popálenin.

Více informací

Ceník kosmetických služebHydratace pleti – HYDRA-CLINIC

Kosmetická péče proti suchosti a dehydrataci pleti Inovativní péče proti suchosti a dehydrataci pleti

Stárnutí, působení prostředí, znečištění, kouření a opakovaná expozice na slunci - to vše jsou faktory, které kůži každý den poškuzují a narušují mechanismus hydratace. Nedostatečně hydratovaná pleť ztrácí pružnost, elasticitu a dochází k tvorbě jemných linek a vrásek.

Řada HYDRA CLINIC obsahuje 4 inovativní aktivní látky, které působí na přirozené mechanismy v kůži a spolu s dalšími vzácnými rostlinnými extrakty představuje intenzivně hydratačně - výživné působení s maximálním regeneračním účinkem. Unikátní péče je obohacena o inteligentní hydrolipidy, které dokáží upravovat hydratci kůži v závislosti na vlhkosti prostředí.

Více informací

Ceník kosmetických služebLifting obličeje – SLIM FACE LIFT

ošetření obličeje s dvojitým účinkem zeštíhlení a liftingu Nechirurgické ošetření obličeje s dvojitým účinkem zeštíhlení a liftingu

Vyzkoušejte nový nechirurgický lifting pleti. Nová dermo liftingová péče vyplňuje vrásky při současné redukci tuku v podbradku a na krku. Aktivní složky umožní znovuvyplnění vrásek a zlepší strukturu a pevnost pleti. Kontury obličeje se zvýrazní a dojde k obnovení mladistvé vizáže. Unikátní ošetření má vícenásobný účinek při celkovém omlazení pleti a zlepšení její pružnosti. Výsledky jsou bezkonkurenční. Slim Face Lift má ohromující efekt, který obnoví krásu vaší tváře. Neinvazivní lifting - vynikající volba pro vaši pleť. Doporučujeme pro ženy a muže od 30 let.

Hlavní účinné látky UPLEVITYTM je biotechnologií získaný inovativní peptid umožňující vzdorovat působení času, účinně bojovat proti působení gravitace, které se odráží v ochablosti tkání, rozšíření dolní části obličeje nebo vzniku podbradku. UPLEVITYTM podporuje tvorbu kolagenu, elastinu a spojovacích proteinů mezibuněčné hmoty, čímž usnadňuje soudržnost buněk a adhezi dermis k epidermis.

SLIM-EXCESS® je roztok mořských oligosacharidů získaných z červených řas. Působí v samém srdci tukových buněk, kde selektivně blokuje spermin a spermidin. Ve studiích provedených s přípravkem SLIM-EXCESS® bylo dosaženo významného zmenšení plochy dvojité brady.

Více informací

Ceník kosmetických služebOrganická výživa pleti - FRESH CAVIAR

Bohatý potenciál čerstvých kaviárových buněk - organické péče o pleť Bohatý potenciál čerstvých kaviárových buněk - organické péče o pleť

Prestižní péče o obličej s pravým jeseteřím kaviárem pro ženy a muže. Bez chemických konzervačních látek a s maximální snášenlivostí i pro tu nejcitlivější pokožku. Procedura zaměřená na buněčnou stimulaci, zpevnění, hydrataci, výživu a čištění. Obsahuje výživný koktejl s hojným zastoupením bílkovin, bohatý na peptidy a esenciální aminokyseliny.

Díky absenci syntetických konzervantů kožní buňky s vysokou účinností asimilují všechny metabolické prekurzory obsažené v kaviáru. Extrakt s čerstvými kaviárovými buňkami představuje znamenité působení nejvyšší kvality. Jde o zásadní doplňek péče o pleť proti stárnutí a pro vysoce reaktivní pleť.

Více informací

Ceník kosmetických služebDetoxikace pleti – BIOPURE

Ochranný štít proti znečištění - zachytávání škodlivých látek - neutralizace toxických molekul Ochranný štít proti znečištění - zachytávání škodlivých látek - neutralizace toxických molekul

Nová, velmi účinná řada BIOPURE využívá pokrokové technologie zajišťující tu pravou "LÉČBU KYSLÍKEM" při jeho nedostatku se současným působením proti škodlivým látkám v ovzduší. Unikátní péče zlepšením buněčného trasnportu kyslíku, při jeho snížené hladině v ovzduší, podporuje produkci kolagenu a elastinu, hojení ran a buněčnou regeneraci.

Stimulací buněčeného metabolismu a současně účinnou ochranou, zachytáváním a neutralizací toxických molekul zabraňuje poškozování kožních buněk, dehydrataci a zrychlenému stárnutí pleti. Efektivně omlazuje, vyhlazuje vrásky, pomáhá pleti získat zpět její zdravé a rovnoměrné zabarvení.

Více informací

Ceník kosmetických služebPeeling pleti s vícenásobným účinkem – ENZYMACID

peelingové ošetření určené pro ženy a muže všech kategorií Peelingové ošetření určené pro ženy a muže všech kategorií

Řada ENZYMACID nabízí vysoce účinné peelingové ošetření určené pro ženy a muže všech kategorií využívající pět dermokosmetických inovací. Zaručuje maximální výsledky bez nežádoucích účinků podráždění, bolesti a zčervenání. Zlepšuje kvalitu kožních tkání a řeší různé typy kožních problémů: nadměrná pigmentace, zesílená pokožka, vrásky, jizvy, nevýrazná a unavená pleť.

Při pravidelném používání vedou tato ošetření k dramatické a viditelné obnově stavu pleti a výtečné výsledky poskytují v kombinaci s dalšími ošetřeními Ericson Laboratoire.

X-PRESSIN-STABILIZOVANÝ A HYPOALERGENNÍ ENZYM

V laboratořích Ericson byla vyvinuta zesíťovaná molekula papainu vyznačující se vysokou molekulovou hmotností, která si uchovává svoji proteázovou aktivitu. Papain je proteáza izolovaná z papájového latexu (Carica papaya) známého svým využitím ve farmaceutickém a kosmetickém průmyslu. Zesíťovaný papain umožňuje povrchový průnik do pleti a lepší působení na její povrch. Zesíťování chrání papain před rozkladem a zvyšuje jeho teplotní stabilitu.

Více informací

Ceník kosmetických služebPéče o oční okolí – BIOPTIC

Komplexní péče pro oční okolí vhodné i pro nejcitlivější pokožku Komplexní péče pro oční okolí vhodné i pro nejcitlivější pokožku

Kůže je v oblasti očních kontur velmi tenká a bezesporu představuje nejjemnější část obličeje. Oční kontury jsou nucené snášet nejrůznější zátěže: často silný make-up, intenzivní světlo (neónové osvětlení v kancelářích a v obchodech, čelní světla aut, počítačové obrazovky). Navíc oko velmi rychle reaguje na únavu a její účinky lze na pleti pozorovat tvorbou kruhů nebo váčků pod očima.

Proto oblast kolem očí vyžaduje velmi časnou, průběžnou a důkladnou péči. S cílem tento požadavek naplnit Ericson Laboratoire vyvinula produkty, které umožňují ošetřit již viditelné problémy jako jsou vrásky, tmavé kruhy pod očima, otoky víček, nebo oční váčky.

Více informací

Ceník kosmetických služeb