Kosmetický salón Andrea Vilčeková Kladno
  o nás   kontakt  kosmetika   make-up­   manikúra   pedikúra   cení­k   prodej kosmetiky

Služby

V našem salónu poskytujeme kosmetické služby, líčení, komplexní péči o ruce a nehty včetně přírodní manikúry, gelové a akrylové modeláže a velmi oblíbeného nail artu (zdobení nehtů). Provádíme klasické i permanentní lakování Gelpolish UV laky, P-shine, relaxační wellness manikúru a pánskou manikúru. O vaše nožky se postaráme formou suché přístrojové pedikúry.

Pracujeme výhradně s certifikovanými a zdravotně bezpečnými produkty profesionálních kosmetických značek Ericson Laboratoire Paris, Make-up Studio a Magnetic Nail Design.

V rámci naší školy Magnetic Nail Academy školíme gelovou a akrylovou modeláž, Nail Art, 3D akrylový design, Airbrush, klasickou manikúru a estetickou pedikúru. Od roku 2008 pořádáme též rekvalifikační kurzy a kvalifikační zkoušky pro manikúru a nehtovou modeláž.

Od ledna 2012 poskytujeme také služby v oblasti dekorativní kosmetiky - líčení vč. poradenství a výběru správného make-upu. Kromě denního líčení nabízíme pravidelně také líčení s profesionální filmovou vizážistkou.

Provádíme také prodlužování řas, nejmodernějším způsobem - "řasa na řasu" - produkty značky Best Lashes.


Těším se na Vaši návštěvu v útulném a klimatizovaném salónu v centru Kladna, která pro vás bude jistě příjemnou relaxací.
Andrea Vilčeková - majitelka salónu

Tým

vedoucí salónu Hanka nehtová designérka, pedikérka Kamila nehtová designérka, pedikérka a kosmetička Jana kosmetička Káťa pedikérka, manikérka Gabča Andrea
Hanka - vedoucí salónu, prodej kosmetiky Kamila - nehtová designérka a pedikérka Jana - nehtová designérka, pedikérka a kosmetička Káťa - kosmetička Gabča - pedikérka, manikérka Andrea - majitelka salónu

Interiér salónu

Dopřejte si skvělou kosmetickou péči s francouzskou značkou Ericson Laboratoire. Ericson Laboratoire poskytuje komplexní, inovativní a profesionální řešení všech kosmetických problémů. Relaxujte v našem nehtovém studiu. Podáváme anglický čaj London, italskou kávu Lavaza a vrutickou kohoutkovou vodu. Suchá přístrojová pedikúra. Permanentní UV lakování Gelpolish a barevné zdobení nehtů. Suchá přístrojová pedikúra je optimální péče o vaše chodidla. Francouzské zdobení nehtů nebo lakování je samozřejmě také možné Přírodní wellness manikúra nebo gelové nehty. Rozhodnutí je na Vás. Nabídneme Vám desítky odstínů barevných gelů a laků pro zdobení nehtů. Luxusní klimatizované nehtové studio v centru Kladna. Parkování před salonem. Prodej pěstící, nehtové a dekorativní kosmetiky pro domácí péči. Dárkové certifikáty. Platba kartou Visa a MasterCard.

Další informace

Zrušení objednávky: Sjednaný termín je možné zrušit nejpozději 1 pracovní den předem. V případě pozdějšího zrušení nebo zmeškání termínu může být při další schůzce účtován poplatek 200 Kč za tento promeškaný termín.

Reklamace: Případné reklamace na poskytnuté služby prosím uplatněte ihned v salonu, nejpozději při placení služby. I v případě, že se projeví závažná vada poskytnuté služby (např. velmi výrazné a četné odchlipování u nehtové modeláže nezaviněné nepřiměřeným namáháním) až po několika dnech, kontaktujte nás. Budeme se snažit najít pro vaše nehty vhodnější péči a provedeme po dohodě s Vámi vhodnou úpravu nebo šetrné odstranění nehtové modeláže.

Mladé slečny: S ohledem na kvalitu dětských převážně měkkých nehtů nedoporučujeme a neprovádíme gelovou a akrylovou modeláž zákaznicím do věku cca 15 let. Pro tuto věkovou kategorii máme v nabídce vhodnější přírodní manikúru s klasickým lakováním.

Děti a zvířata: Vzhledem k relativně dlouhému času nutnému pro poskytnutí služby, a zejména s ohledem na ostatní zákaznice a platné bezpečnostní a hygienické normy, NENÍ možná přítomnost malých dětí a domácích zvířat v salonu !


Dárkový certifikát a platba kartou

Dárkový certifikát na produkty a služby nehtového studia Akceptujeme bezkontaktní platební karty Visa, Maestro a Master Card Dopřejte sami sobě nebo Vašim blízkým příjemný relax v našem kosmetickém salónu. Certifikát je možné využít pro základní suchou nebo estetickou pedikúru, výživný zábal nebo relaxační masáž plosky nohy. Během pedikúry Vám pak můžeme pro Vaše ruce nabídnout hřejivý parafínový zábal s výživnou maskou.

Certifikát je samozřejmě možné využít i na některou ze služeb v oblasti manikúry. Poskytujeme základní přírodní i wellness manikúru, P.shine, zpevňování přírodních nehtů, gelovou i akrylovou modeláž nehtů včetně zdobení nehtů jak pro konzervativní tak extravagantní vzhled.

Také některé produkty nehtové kosmetiky Magnetic pro domácí péči je možné uplatnit při předložení certifikátu. Dárkový certifikát je možné uplatnit jednorázově nebo pro více návštěv.

...oblíbený dárek, pozornost k narozeninám a svátku nebo jen tak pro radost...

Po dobu poskytování služby můžete využít bezplatné bezdrátové připojení k internetu pro Váš notebook nebo mobilní telefon

WiFi a káva ke službě zdarma

Po dobu poskytování služby u nás můžete využít bezplatné bezdrátové připojení k internetu pro Váš notebook nebo mobilní telefon. WiFi Free !
Pro Váš relax podáváme kávu Lavazza a čaje London a Clipper.

Volné pracovní místo

Přijmeme manažerku na administrativně-obchodní pozici do kosmetického salonu a velkoobchodu s kosmetikou.

Pracovní doba:
- 40 hod/týden
- Po-Pá 8-20 (2x odpolední)
- pracovní vytížení 80-100%
- hlavní nebo i částečný pracovní poměr na dobu neurčitou

Místo výkonu zaměstnání:
- Salón Andrea Vilčeková, Vašatova 1402, 27201 Kladno

Pracovní náplň:
- péče o klienty v salonu
- organizace provozu salónu
- vyřizování objednávek klientů velkoobchodu
- pultový prodej kosmetických produktů
- organizace školení a prezentačních akcí

Požadavky:
- ukončené středoškolské vzdělání
- praktická znalost práce na PC v prostředí Windows (Outlook, Word, Excel) a Internetu (FB, Instagram...)
- znalost anglického jazyka výhodou
- aktivní řidič sk. B
- loajální vztah k firmě
- profesní etika, schopnost jednání s lidmi, kultivované vystupování osobně i po telefonu
- schopnost samostatně řešit nezvyklé situace ve styku se zákazníky
- estetické cítění a uplatňování estetických hledisek v každodenním životě
- nekuřák
- trvalý a všestranný zájem o rozvoj vlastní osobnosti
- sledování vývoje nových technologií a výrobků v kosmetice
- pracovní kázeň a rozvinuté organizační schopnosti

Nabízíme:
- perspektivní pozici u zavedené firmy
- mzda dle kvalifikace a prokázaných schopností
- příjemné a moderní pracovní prostředí firemního kosmetického salonu
- 4 týdny placené dovolené, 2 týdny placených svátků
- důchodové, zdravotní a nemocenské pojištění
- bezplatné využití služeb salónu

Váš strukturovaný životopis s aktuální fotografií prosím zašlete na tuto adresu.