Kosmetický salón Andrea Vilčeková Kladno
TEL: 773 457 719
 o nás  kontakt  kosmetika  make-up­  manikúra  pedikúra  cení­k  kurzy a prodej kosmetiky

Přírodní manikúra a modeláž nehtů gelem nebo akrylem

Ceník manikúry a nehtové modeláže

Nová manikúra Seduction pro péči o ruce a nehty

Wellness manikúra

Dopřejte si manikúru spojenou s příjemnou relaxací a odpočinkem při Wellness manikúře Seduction by Magnetic. Čeká vás klasická manikúra doplněná ozdravnou perlivou lázní, peelingem, pěstícím teplým zábalem či parafínem a příjemnou masáží. Celá procedura trvá cca 80 min.

Manikúra Seduction

Manikúra je komplexní péče o vaše ruce a je vhodná pro všechny klienty, kteří chtějí mít přirozené, upravené a hezké nehty. Pečujte o své ruce s námi a zpomalte tak projevy stárnutí, které bývají právě na rukách dobře viditelné a odhalí náš věk. Doporučujeme návštěvy v rozmezí 1 až 2 týdny. Služba trvá cca 50 min.

Pánská (expresní) manikúra

Nabízíme manikúru i pro zaneprázdněné muže, která trvá jen cca 30 min.

P.shine

Japonskou manikúru P.shine doporučujeme pro klientky, které chtějí mít přirozeně upravené, chráněné a zároveň vyživené nehty. P.shine je vhodný pro každý typ nehtů, kromě extrémně měkkých. Dokonale si poradí s nehty roztřepenými, lámavými i pomalu rostoucími. P.shine podporuje prokrvení a tím zdravý růst nehtu. Hlavními složkami P.shinu jsou včelí vosk, křemičitá hlinka, glycerin, biotin, vitaminy A, E a provitamin B5. Doporučujeme návštěvy v rozmezí 2 až 3 týdnů.

Peeling rukou

Peeling má blahodárný účinek nejen na odstranění odumřelých buněk z pokožky rukou, ale také podporuje jejich prokrvení. Peelingem docílíte na dotek hebkých a vláčných rukou. Procedura trvá cca 10 min.

Pěstící zábal

Pěstící hřejivý zábal na ruce je vhodný na popraskanou kůži a zhrublou pokožku, lámavé nehty, záděry, kůžičky a pro chladné neprokrvené horní končetiny. Doporučujeme v kombinaci s peelingem pro lepší efekt.

Parafín

Teplý parafínový zábal kombinuje zdravotní i estetické účinky. Vaše ruce budou viditelně mladší, hebké a hydratované. Zábalem se prohřejí ztuhlé klouby, uvolní se svaly, posílí se nehty a pokožka se celkově zregeneruje.

Aroma masáž rukou

Dopřejte si uvolňující aroma masáž prstů a rukou, která vyživuje ruce a uvolňuje napětí v celém těle. Gelpolish - permanentní UV laky pro přírodní manikúru i pedikúru.

Permanentní lakování - GelPolish

Nyní již nemusíte čekat! Permanentní lakování je výborným řešením pro klientky s kvalitními přírodními nehty, které chtějí mít upravené a ihned suché nehty. Permanentní lakování vydrží 2-3 týdny. Služba je poskytována vč. manikúry a trvá pouze 60-70 min.

Trvalé zpevnění přírodních nehtů

Seal & Protect trvale spojuje keratinové buňky přírodního nehtu. Zpevňuje nehet a současně zajišťuje perfektní přilnavost pro další produkty. Seal & Protect Solution chrání přírodní nehet, podporuje zdravý růst i poškozených nehtů, zlepšuje přilnavost laku, gelu, Gelpolishe a akrylu.

Gelové nebo akrylové nehty

Přejete si krásné, pevné a upravené nehty bez nutné domácí péče? Provádíme modeláž nehtů certifikovanými gelovými nebo akrylovými produkty. Výsledek: krásné a přirozené nehty.

Francouzská manikúra

Vyberte si ze stovek odstínů barev pro elegantní francouzskou manikúru. Každý měsíc jiné nehty!

Zeštíhlíme vaše nehty

Výběrem vhodné barvy a správným postupem dokážeme vaše nehty upravit tak, aby byly štíhlejší.

Nehtová modeláž

Při aplikaci gelu nebo akrylu nehty modelujeme a pilujeme do správného tvaru. Všechny nehty jsou tak rovné a mají stejný elegantní tvar a design. Pilovaná modeláž je nejen krásnější ale také pevnější, a nevyžaduje větší domácí péči nebo opravy v salónu.

Extravagantní nehty

Dokážeme vaši osobnost zvýraznit i na vašich rukou. Vytvoříme vám nehty, které budou ladit s Vaším stylem a budou Vás skvěle reprezentovat.

Ceník manikúry a nehtové modeláže

Trvalé zpevnění přírodních nehtů