Kosmetický salón Andrea Vilčeková Kladno
TEL: 773 457 719
 o nás  kontakt  kosmetika  make-up­  manikúra  pedikúra  cení­k  kurzy a prodej kosmetiky

Dekorativní kosmetika Make-up Studio

trend Make-up Studio Safari Glow
Dekorativní holandská kosmetika Make-up Studio je profesionální kosmetika filmových a divadelních maskérů a vizážistů, nyní dostupná i pro běžné zákaznice.

Propracovaný sortiment produktů široké palety barev s víceúčelovou možností použití obsahuje více než 200 druhů produktů, ve více než 300 barvách, v různých gramážích, variacích a velikostech.
Jako jedna z mála značek má Make-up Studio v nabídce výrobky i pro tváře odlišné barvy pleti - pro tmavou, žlutou pleť a pleti jiných národností.

Produkty Make-up Studio jsou hypoalergenní a nejsou testovány na zvířatech.

Ukážeme Vám jak být krásnou - připravíme pro Vás osobní líčení na míru. Ze široké škály barev Vám poradíme, která je ta Vaše NEJ a díky níž budete zářit.
Vyzkoušejte i Vy oblíbenou značku mnoha zahraničních celebrit. Touto kosmetikou líčí naši kolegové např. i modelky Elite Model Look v Holandsku, v Česku s produkty Make-up Studio líčí např. i maskéři České televize v oddělení výroby pořadů.

Profesionální holandskou kosmetiku Make-Up Studio můžete zakoupit od ledna 2012 také v ČR - a to přímo v našem salónu nebo také v našem e-shopu.

Líčení v našem salónu

Využijte nabídky profesionálního líčení pro den i slavnostní příležitost !

Ceník líčení